Sisältöön »

Yhteystiedot

Logoicon

Tambest Glass Solutions Oy
PL 30, 30421 Forssa

 

Yhteyshenkilöt

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet ovat muodossa: etunimi.sukunimi@tambest.com

Asennus ja teräsurakointi

 

Sami Vinnari
Urakoinnin projektipäällikkö
+358 40 766 9055
sami.vinnari@tambest.com

Niko Nääppä
Myyntipäällikkö
+358 44 493 1517
niko.naappa@tambest.com

Kai Jaakkola
Asennustyönjohto
+358 400 228 833
kai.jaakkola@tambest.com

 

Lasimyynti ja -tuotanto

 

Vesa Jaakkola
Toimitusjohtaja
+358 50 538 8684
vesa.jaakkola@tambest.com

Ville Laaksonen
Tuotantopäällikkö
ville.laaksonen@tambest.com

Krista-Maarit Kalttonen
Myyntineuvottelija
+358 40 532 5746
krista-maarit.kalttonen@tambest.com

Susanna Paavilainen
Tuotannon suunnittelija
+358 50 599 7060
susanna.paavilainen@tambest.com

Tarjouspyynnöt myös:
sales@tambest.com

Tilaukset myös:
tilaukset@tambest.com

 

Logistiikka

 

Jarkko Halme
Lähettämö
+358 40 506 5813
logistiikka@tambest.com

 

Hallinto

 

Vesa Jaakkola
Toimitusjohtaja
+358 50 538 8684
vesa.jaakkola@tambest.com

Satu Vehmas
Taloushallinto
+358 50 430 0023
satu.vehmas@tambest.com

Heidi Kivivuori
Taloushallinto
+358 50 472 1229
heidi.kivivuori@tambest.com

 

Laskutus

Vastaanottamme ostolaskuja alla olevin tiedoin. Voitte myös toimittaa ostolaskunne sähköpostilla osoitteeseen ostolaskut@tambest.com.

Verkkolaskuosoite 003708624598
Operaattori Maventa
Välittäjän tunnus 003721291126

Postitse:

Tambest Glass Solutions Oy
PL 30, 30421 Forssa

 
Ratkaisut
 
 

Jätä tarjouspyyntö

 

Tarjouspyyntö


Yhteystiedot





Jätä tämä tyhjäksi


 
 
Koristekuva

Ratkaisumme
täyttävät
korkeimmat
laatustandardit.

Ratkaisumme
täyttävät
korkeimmat
laatustandardit.

 
Ota yhteyttä